Pakiet 5 zabiegów
cena 945 zł ( 5 x 189 zł )

Wypełnij formularz; dzięki temu skorzystasz z oferty

Zobacz, co mówią o nas inni:

" Jeśli ktoś naprawdę chce zadbać o zdrowie to powinien pomyśleć o hydrokolonoterapii. Polecam tym, zwłaszcza niezdecydowanym. Poprawa kondycji jelit znacząco wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Metoda stosowana w tym gabinecie jest nieinwazyjna, bardzo prosta i komfortowa. Poza tym zabieg odbywa się w bardzo przyjemnych warunkach .Po kilku zabiegach poczułam wielką ulgę "
Marta - freelancer
*****
" Moje problemy z zaparciami w końcu odchodzą w zapomnienie. Ogromna ulga jaką poczułam już po pierwszym zabiegu jest nie do opisania. Tak powinien czuć się człowiek po każdej wizycie w toalecie. Bardzo lekko i z efektem pustego brzucha. Miałam 6 zabiegów i z każdym kolejnym było coraz lepiej. Zdecydowanie polecam hydrokolonoterapię wszystkim, którzy mają podobne problemy. Moim zdaniem to bardziej SPA niż gabinet 🙂 "
Renata - mama z Łodzi
*****
" Pierwszy raz korzystałam z zabiegu hydrokolonoterapii i jestem bardzo zadowolona. Zabieg spełnił moje oczekiwania, ponieważ nastąpiła znacząca poprawa funkcjonowania moich jelit, a w końcu po to tam poszłam.
Zdecydowanie polecam "
Małgorzata - fizjoterapeutka
*****

Nasza witryna wykorzystuje pilik cookes  ( ciasteczka) więcej informacji

RODO / Regulamin gabinetu         Polityka prywatności