Opinie

Monika Kwaśniewska
Monika Kwaśniewska
2023-02-24
Bezbolesne, w pełni komfortowe zabiegi. Jeśli ktoś ma problemy trawienne lub potrzebuje oczyszczenia organizmu - to, to najlepsze co może być. Polecam!
Sebastian Kołacha
Sebastian Kołacha
2023-01-25
Polecam zapisać się na zabieg, same korzyści 💪💪
Sławomir M Oberbek
Sławomir M Oberbek
2022-12-30
Polecam bardzo sympatyczne miejsce po 2 zabiegu dopiszę swoje odczucia. Na teraz polecam
Maciej Rzepecki
Maciej Rzepecki
2022-10-19
Jako osoba mająca wcześniej styczność z innym gabinetem hydrocolonoterapii zdecydowanie wystawiam ugadanego negatywa 😉 Oczywiście żart i jak najbardziej zasłużone 5 gwiazdek! Polecam Pana Tomasza i jego gabinet. Na każde zadane pytanie otrzymamy odpowiedź, pełen profesjonalizm, czysto, schludnie, bez pośpiechu i z dbałością o komfort klienta. Co do samej metody oczyszczania jelita dla osób nowych w tematyce, to osobiście polecam zacząć od robienia lewatyw w zaciszu własnego domu, a dopiero potem OBOWIĄZKOWO stawić się na Struga 55. Jak chodzi o aspekt zdrowotny czy to coś daje, nawet nie podejmuję tematu, gdyż uważam to za kwestię oczywistą, że jak najbardziej TAK! Powinniśmy dbać o siebie w takich miejscach jak ten gabinet 🙂 U mnie były 3 sesje i na ten moment wystarczyło, ale to kwestia czysto indywidualna. W przyszłości na pewno tu wrócę, gdyż jest to już moje obowiązkowe miejsce na mapie Łodzi. Pozdrawiam 🙂
Piotr Serafin
Piotr Serafin
2022-09-29
Profesjonalna obsługa 👌przytulne wnętrze. Od samego wejścia czujesz się lepiej ✨ W moim rozpoznaniu obowiązkowy punkt w procesie oczyszczania organizmu. Polecam, Pozdrawiam. Miłego dnia ☀️
Sven Fahrenkrog-Petersen
Sven Fahrenkrog-Petersen
2022-09-10
Sehr angenehmes Ambiente, professionelle Beratung, nur zu empfehlen. Ich komme gerne wieder.
Iwona Petrus
Iwona Petrus
2022-09-10
Super! Czyściutko, miło i przesympatycznie . Polecam ! Następny termin już zaplanowany . Dziękuje
Angelika Sidyk
Angelika Sidyk
2022-08-09
Super sprawa 😁😁😁
Emanuel Ż
Emanuel Ż
2022-07-25
Polecam każdemu kto chce zrobić coś więcej dla siebie i swojego ciała. Przed zabiegiem Pan Tomasz dokładnie wyjaśnił na czym polega zabieg, odpowiedział na wszystkie moje pytania, a także zachęcił do zadbania o swoje zdrowie. Serię zabiegów robię po raz kolejny i na pewno nie ostatni.
Paulina K
Paulina K
2022-07-25
Temat dla wielu krępujący więc tym bardziej potrzebne są opinie i subiektywne relacje z wizyty w takim gabinecie. Zabiegi (seria trzech) dały oczekiwany rezultat a jednocześnie były absolutnie bezbolesne. Pan Tomasz wszystko skrupulatnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania. Po zabiegach rzeczywiście jest motywacja do zadbania o swoje zdrowie więc z czystym sumieniem polecam!

Informujemy, że 30.11.2023 gabinet Hydrokolonoterapii i Tlenoterapii Hiperbarycznej

zakończył swoją działalność

Na sprzedaż :

  • Domena hydrozdrowie.pl i strona internetowa
  • Urządzenie do Hydrokolonoterapii prezentowane na stronie
  • wyposażenie lokalu 
  • know how

kontakt : gabinet@hydrozdrowie.pl